02.03.2020 · 556 wyświetlenia

Jak utworzyć swój nametag na Instagramie?

Zobacz czym jest nametag na Instagramie i jak wykorzystać nametag

Nametag na Instagramie pojawił się jakiś czas temu, ale i tak nie zyskał na popularności. Użytkownicy dość rzadko używają go, co nie oznacza, że jest to bezużyteczne narzędzie marketingowe. Nametag posiada tak naprawdę bardzo szeroki zakres zastosowań!


Pewnie zastanawiasz się, jak zrobić nametag? Aby otworzyć nametag swojego profilu należy wejść na swój profil Instagram, kliknąć w 3 kreski w prawym górnym rogu, a następnie wybrać Znacznik nazwy. Otworzy Ci się znacznik nazwy instagram Twojego profilu. Na górze jest przycisk zmiany stylu instagram wizytówki, pewnego rodzaju kreator, dzięki któremu możesz modyfikować nametag.

Za pomocą kreatora możesz zmodyfikować:

  • Emoj, jakie będzie posiadać instagram wizytówka profilu wizytówki - możesz wybrać dowolne emoji z listy

  • Kolor tła - możesz wybrać dowolny kolor tła, jaki będzie posiadać Twoja instagram wizytówka

  • Selfie - jest możliwość zrobienia sobie selfie oraz wybrać dodatkowo nakładkę, które daje do wyboru Instagram.

Niestety dany kreator nie jest tak bardzo rozbudowany, jak np. funkcja robienia stories. Po utworzeniu i zaprojektowaniu własnego nematag’u, można kliknąć w ikonkę, która daje możliwość udostępnienia wizytówki za pomocą innej aplikacji w Twoim telefonie. Na dole znajduje się czytnik nametagów, za pomocą którego możesz zeskanować czyjąś wizytówkę. Po zeskanowaniu Instagram automatycznie przeniesie Cię do profilu danej osoby. Jest również możliwość zeskanowania nametag’u za pomocą aparatu relacji.


Teraz już wiesz, czym jest nametag oraz jak go skonfigurować. Zapewne zastanawiasz się, jak wykorzystać nametag Instagrama?


Nametag jest dobrym narzędziem do promowania profilu przede wszystkim w strefie offline, czyli w normalnym codziennym życiu. Nametag można wykorzystać na wizytówce, ulotce, opakowaniu produktu lub stosować jako naklejkę. Można umieszczać nametag na witrynie sklepu lub salonu, dzięki czemu osoby oczekujące mogą zeskanować go i w wolnym czasie przejrzeć Twój profil na Instagramie.


Aby regularnie zwiększać aktywność na swoim profilu, należy kupować lajki Instagram oraz wyświetlenia, pomoże to wyświetlać Twoje publikacji wyżej na wall'u Twoich obserwujących. Lajki oraz wyświetlenia kupisz na naszym serwisie Turbopromo.pl https://turbopromo.pl/shop/instagram/1/like