23.01.2020 · 436 wyświetlenia

Co zrobić, jeśli zapomniałem hasło do Instagrama

Sprawdź, co zrobić, jeśli nie pamiętasz hasła do Instagrama lub jak odzyskać profil, jeśli ukradli Ci profil

    Zastanawiasz się, co zrobić jeśli nie pamiętasz hasła do swojego profilu na Instagramie? Resetowanie hasła Instagram jest bardzo proste. Przedstawiamy instrukcję, co zrobić, aby z powodzeniem przeprowadzić odzyskanie hasła na Instagramie.


Zapomniałem hasło do Instagrama

Na samym początku warto zwrócić uwagę na to, czy wcześniej logowanie odbywało się za pomocą hasła i loginu czy za pomocą aplikacji Facebook. Jeśli rejestrowałeś konto na Instagramie za pomocą Facebook, to nie posiadasz hasła do profilu na Instagramie. W takiej sytuacji, kiedy chcesz zalogować się na Instagrama, ale nie znasz hasła do Instagrama, w panelu logowania należy kliknąć “Nie pamiętasz danych do logowania? Uzyskaj pomoc dotyczącą logowania się” w przypadku telefonów z systemem Android lub “Zapomniałeś hasła?” w przypadku iOS. Po kliknięciu należy wpisać login do profilu lub adres email, który był powiązany z Twoim profilem Instagramowym bądź numer telefonu komórkowego. Po wprowadzeniu jednej z powyższych informacji Instagram wyśle wiadomość z linkiem na email lub telefon, aby przeprowadzić resetowanie hasła Instagram. 

Warto pamiętać, aby móc przeprowadzić bezproblemowo odzyskanie hasła na Instagramie lub aby zmiana hasła na Instagramie odbyła się z powodzeniem, profil Instagramowy należy połączyć z adresem email oraz numerem telefonu.


Zapomniałem login do Instagrama


Odzyskanie profilu na Instagramie nie powinno sprawić żadnej trudności, jeśli nie pamiętasz, jaki był login Twojego profilu. Zapomniałem login do Instagram - nie jest dość spotykany problem przez użytkowników jednej z najpopularniejszych platform na świecie, jednak jeśli masz taki problem,i wystarczy kliknąć Uzyskaj pomoc dotyczącą logowania się, a następnie wpisać numer telefonu lub adres email z którym jest powiązany Twój profil. Po wprowadzeniu danych Instagram wyślę Ci link do zresetowania hasła oraz nazwę profilu Instagramowego. 


Nie mogę zalogować się na Instagram


Zdarzają się sytuacje, kiedy profil Instagramowy nie został połączony z numerem telefonu, adres email lub Facebook’iem. W takim przypadku należy wybrać opcje “Nie pamiętasz danych do logowania? Uzyskaj pomoc dotyczącą logowania się”, dalej kliknij “Potrzebujesz dodatkowej pomocy?”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które będą na ekranie Twojego telefonu.


Ukradli mi profil na Instagramie. Co zrobić, jak odzyskać?


W panelu logowania na Instagramie kliknij “Nie pamiętasz danych do logowania? Uzyskaj pomoc dotyczącą logowania się”, następnie wpisz adres email lub numer telefonu, który był powiązany z kontem. Jeśli otrzymujesz komunikat, że takiego użytkownika nie ma, należy kliknąć “Potrzebujesz dodatkowej pomocy?” 

Aby zapobiec włamaniom na profil Instagramowy zaleca się włączyć dwuskładnikową weryfikację profilu. Weryfikacja taka polega na tym, że przy podczas logowania się na profil, po wprowadzeniu hasła, przychodzi kod sms na numer powiązany z profilem. Po wpisaniu hasła i kodu sms jest możliwe zalogowanie się. Weryfikacja dwuskładnikowa na Instagramie zmniejsza ryzyko włamania się na profil. 


PAMIĘTAJ, aby zwiększać swoje zasięgi na Instagramie należy zdobywać maksymalnie dużą ilość polubień, komentarzy i zapisów do kolekcji. Aby otrzymać największą aktywność na Instagramie i zwiększyć zasięgi profilu kupuj komentarze, polubienia na najpopularniejszym serwisie do promowania mediów społecznościowych Turbopromo.pl