FAQ

Jak zacząć?

Jak utworzyć profil?

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, aby móc kupować produkty na serwisie Turbopromo - utworzyć konto. Należy kliknąć w prawym górnym rogu przycisk Zarejestruj się. Przy rejestracji należy wprowadzić adres e-mail oraz wymyślić hasło, za pomocą którego będziesz logować się na serwisie Turbopromo. 

Również jest możliwość rejestracji za pomocą Google, dzięki czemu można zarejestować się jednym klikiem. Warunkiem jest posiadanie konta w Google.

Doładuj saldo

Po dokonaniu rejestracji na serwisie, należy doładować saldo, aby móc dokonywać zamówienia. Realizujemy płatności za pośrednictwem PayPal lub karty płatnicznej (karta bankowa). Aby doładować saldo, należy kliknąć  w prawym górnym rogu przycisk "Moje konto", a następnie Doładuj konto. Wybierz jeden z dostępnych pakietów, kliknij przycisk "Kup teraz" i dokonaj płatności. Środki pojawią się na Twoim saldzie w Turbopromo natychmiast po dokonaniu płatności.Dokonaj zamówienie

Teraz kiedy masz doładowane saldo, możesz dokonywać zamówienia. Aby to zrobić, należy przejść do sklepu klikając Dodaj zamówienie w górnej części strony, a następnie wybierz Serwis społecznościowy, który chcesz promować, a następnie typ produktu (Like, Follow, Wyświetlenia itd.). 

Po wybraniu konkretnego produktu należy wpisać wymagane dane, czyli np. link do profilu/postu/wideo, liczba danego produktu itd.Aktualizacja katalogu produktów

Każdego dnia sprawdzamy jakość naszych produktów i aktualizujemy katalog, aby zapełnić naszym użytkownikom produkty najlepszej jakości. Ze względu na regularną rotację produktów, niektóre produkty, które wcześniej były dostępne mogą zniknąć z serwisu.

Jak dokonać zamówienia?

Polubienia Instagram

Zakup polubień odbywa się w prosty sposób. Należy kliknąć w górnej części strony przycisk Dodaj zamówienie, następnie wybrać Instagram, usługę Polubienia. Wybierz jeden z dostępnych pakietów. Należy wkleić Link do postu, do jakiego chcesz otrzymać polubienia oraz wpisać ilość polubień. Po uzupełnieniu tych informacji, należy kliknąć przycisk Kup teraz.


Na Turbopromo jest również dostępna funkcja Subskrypcji Polubień, czyli funkcja, dzięki której odpowiednia ilość Polubień dochodzi do Twojego popstu automatycznie zaraz po publikacji. Aby kupić taką funkcję, należy wybrać usługę Subskrypjca w zakładce Instagram.Wyświetlenia Instagram

Zakup Wyświetleń na Instagramie odbywa się w prosty sposób. Należy kliknąć w górnej części strony przycisk Dodaj zamówienie, następnie wybrać Instagram, usługę Wyświetlenia. Wybierz jeden z dostępnych pakietów. Należy wkleić Link do postu, do jakiego chcesz otrzymać wyświetlenia oraz wpisać ilość wyświetleń. Po uzupełnieniu tych informacji, należy kliknąć przycisk Kup teraz.


Na Turbopromo jest również dostępna funkcja Subskrypcji Wyświetleń, czyli funkcja, dzięki której odpowiednia ilość Wyświetleń dochodzi do Twojego postu automatycznie zaraz po publikacji. Aby kupić taką funkcję, należy wybrać usługę Subskrypjca w zakładce Instagram.


Obserwujący na Instagramie

Zakup Obserwujących na Instagramie dokonuje się w prosty sposób. Po rejestracji na serwisie Turbopromo.pl należy kliknąć w górnej części strony przycisk Dodaj zamówienie, następnie wybrać Instagram, usługę Obserwujący.  Wybierz jeden z dostępnych pakietów. Należy wkleić  pełny link do profilu, do jakiego chcesz otrzymać obserwujących oraz wpisać ilość obserwujących. Po uzupełnieniu tych informacji, należy kliknąć przycisk Kup teraz.Inne produkty na Instagramie

Na Turbopromo jest możliwość zakupu innych produktów na Instagrama, wśród których znajdziesz Komentarze, Wyświetlenia Stories, Wyświetlenia Relacji Live, Wyświetlenia IGTV oraz Zapisy do kolekcji przez innych użytkowników. Algorytmy Instagrama działają w taki sposób, że im większa jest aktywność po publikacji postu, czyli w im krótszym czasie zdobywasz więcej polubień, komentarzy, wyświetleń, tym interesujący jest Twój post według Instagrama. Pozwala to wybić się do TOP'u, dzięki czemu Twój post będzie wyświetlany w Rekomendacjach, czyli osoby, które nie obserwują Twojego profilu, zobaczą Twój post. Osoby zainteresowane Twoim profilem, zaczną Cię obserwować. 

Polubienia / Obserwacje TikTok

Zakup polubień lub obserwacji odbywa się w prosty sposób. Należy kliknąć w górnej części strony przycisk Dodaj zamówienie, następnie wybrać TikTok, usługę Polubienia lub Obserwacje . Wybierz jeden z dostępnych pakietów. Należy wkleić Link do postu, do jakiego chcesz otrzymać polubienia oraz wpisać ilość polubień lub wklej link do profilu, do jakiego chcesz otrzymać obserwacje oraz ilość obserwacji. Po uzupełnieniu tych informacji, należy kliknąć przycisk Kup teraz.
Status zamówienia

Statusy zamówień oraz ich znaczenie

Nasz serwis zapewnia statusy dot. realizacji Twojego zamówienia. Poniżej znajduje się lista z wytłumaczeniem poszczególnych statusów:


Pending  - Oczekujące - ten status oznacza, że Twoje zamówienie znajduje się w kolejce i wkrótce zostanie zrealizowane. Przeczytaj uważnie opis usługi, tam jest wskazana prędkość uruchomienia. 


In progress - W toku - dany status oznacza, że usługa jest w trakcie realizacji.


Complete - Ukończona - dany status oznacza, że usługa została zrealizowana. 


Cancel - Anulowane - ten status oznacza, że Twoje zamówienie zostało anulowane. Skontaktuj się ze wsparciem technicznym, jeśli zobaczysz dany status.


Not found - Nie znaleziono - dany status wskazuje na błąd w Twoim zamówieniu. Proszę uważnie przeczytać zasady dotyczące zamówienia usługi, czyli poprawność wklejanych linków przed złożeniem zamówienia. Jeśli widzisz ten status w swoim zamówieniu - skontaktuj się ze wsparciem technicznym.


Partially - Częściowo - zamówienie jest ukończone częściowo, reszta środków jest zwracana na saldo.

Zasady użytkowania

Oznaczenia produktów

W sekcji dokonywania zamówień Dodaj zamówienie przy niektórych pakietach znajdują się ikonki dotyczące poszczególnych produktów, które oznaczają:

⚡️ - Szybki start

★ - Popularna usługa

♻️ - Gwarancja 

⛔️ - Opóźnienia / niestabilność

Jakość produktów oraz oferowanych usług

W katalogu serwisu Turbopromo.pl znajdują się produkty i usługi do różnych mediów społecznościowych, w tym: 

- Instagram

- Facebook

- YouTube

- TikTok 

- Twitter

- Soundcloud

- Spotify

- Twitch 

- LinkedIn


W katalogu można znaleźć różne opcje dla tej samej nazwy produktu, ale każdy produkt różni się od innego szybkością realizacji, jakością profili, stabilnością. Więcej dodatkowych informacji można znaleźć klikając przycisk "Szczegóły" przy każdym produkcie. 

Poprawność linków

Dokonując zamówienie, należy pamiętać, aby wklejać poprawny link w zależności od wybranej usługi. Przy każdym wybranym pakiecie w linijce "Link" jest napisane dokąd ma prowadzić link, który należy wkleić: profil / grupa / fanpage / kanał itd. 

Warunki dotyczące zamawiania produktów

W trakcie promowanie (od momentu rozpoczęcia usługi do jej zakończenia) Twój profil powinien być publiczny (nie prywatny), a login / nickname / adres strony nie powinny być zmieniane. W przeciwnym razie promowanie nie zostanie poprawnie zrealizowane.

Zabrania się włączać kilku zadać tego samego typu w tym samym czasie lub wykonywać promowanie za pomocą kilku różnych serwisów jednocześnie, ponieważ ze względów technicznych usługa może być zrealizowana nie w pełnym wymiarze. Jeśli promowanie jest wykonywane jednocześnie na obu serwisach, może być duży spadek odpisów. W takiej sytuacji najlepiej najpierw włączyć promowanie na jednym serwisie, a następnie po zakończeniu promowania, aktywować na drugim.

Środki pieniężne w takiej sytuacji nie mogą zostać zwrócone na konto. 

Po aktywacji usługi anulowanie jest niemożliwe. Jeśli został popełniony błąd w zamówieniu, zostanie ono za jakiś czas anulowane. 

Nie przyjmujemy żadnych roszczeń dotyczących niestabilności produktów.

Korzystając z naszego serwisu, w pełni z tym zgadzasz się.

Pełny regulamin serwisu tutaj.

Błędy

Status Error (Błąd)

Dany status wskazuje na błąd w zamówieniu, który może być spowodowany kilkoma przyczynami:


- Nieprawidłowy link do postu/publikacji

- Wideo / post nie jest dostępny we wszystkich krajach

- Profil jest prywatny (Instagram, Facebook)

- Problemy związane z systemem

- Problemy związane z produktem


W przypadku wystąpienia błędu, proszę skontaktować się ze Wsparciem technicznym, aby rozwiązać dany problem.

Program partnerski

Jak skorzystać z programu partnerskiego?

W serwisie Turbopromo.pl możesz korzystać z programu poleceń, regularnie pozyskiwać środki do wykorzystania na serwisie. Aby skorzystać z danego programu wystarczy wejść w zakładkę Program partnerski, skopiować link partnerski, a następnie rozesłać go znajomym, którzy mogą być zainteresowani serwisem Turbopromo.pl 

Warunki programu partnerskiego:

Otrzymasz 5% od każdego dokonanego doładowania przez osoby, które zaprosiłeś.

Liczba osób zaproszonych jest nieograniczona.

Środki są do wykorzystania na serwisie Turbopromo.pl

Jak zarabiać na programie partnerskim Turbopromo.pl?

Oferujemy program partnerski do zarabiania pieniędzy na serwisie Turbopromo.pl. Możesz zapraszać innych użytkowników do rejestracji na serwisie za pomocą indywidualnego linku partnerskiego, który znajdziesz w zakładce Program partnerski 

Od każdego doładowania przez osobę zaproszoną otrzymasz 5% na swoje konto Turbopromo.pl

Aby pozyskiwać partnerów udostępnij swój link partnerski w mediach społecznościowych:

Napisz/nagraj recenzje serwisu Turbopromo na forach i platformach tematycznych, umieszczając tam swój link partnerski.


Wsparcie techniczne

Kontakt ze wsparciem technicznym

W przypadku jakichkolwiem pytań skontaktować się z naszym wsparciem technicznym, klikając przycisk Napisz do nas na stronie głównej. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my odpowiemy Ci najszybciej jak to możliwe.